Teniso naujienos, Berankio ir Grigelio rezultatai

S. Williams triumfavo Vimbldone ir laimėjo trečiąjį Didįjį Kirtį šiais metais

© AELTC / Neil Tingle

Londonas, Didžioji Britanija

Baigėsi trečiojo metuose Didžiojo Kirčio serijos turnyro – Vimbldono – moterų vienetų varžybos. Šeštąkart čempione tapo pirmoji pasaulio raketė, amerikietė Serena Williams. Finale ji per valandą ir 23 minutes 6-4, 6-4 įveikė 20-ąją vietą geriausiųjų pasaulio tenisininkių reitinge užimančią ispanę Garbine Muguruzą ir laimėjo trečiąjį šiais metais bei net 21-ąjį karjeroje Didįjį Kirtį.

33-ejų metų amerikietė tapo vyriausia tenisininke Open eroje, laimėjusia Didžiojo Kirčio serijos turnyrą, aplenkusi legendinę Martiną Navartilovą. Rugpjūčio mėnesį Niujorke ji sieks pakartoti legendinės vokietės Steffi Graff 22 čempionės titulų rekordą ir tapti vos ketvirtąja žaidėja istorijoje, laimėjusia visus keturis Didžiojo Kirčio serijos turnyrus tais pačiais kalendoriniais metais.

Laimėdama šį turnyrą amerikietė uždirbo 2000 WTA reitingo taškų ir 1 mln. 880 tūkst. svarų sterlingų čekį, ispanė tenkinosi 1300 WTA reitingo takšų ir 940 tūkst. svarų sterlingų. Tai leis G. Muguruzai pirmą kartą karjeroje pakilti į Top 10-uką,