TenisasLT.lt

Teniso naujienos, Berankio ir Grigelio rezultatai

Įspūdingai žaidęs R. Federeris nepaliko A. Murray jokių vilčių ir pateko į net 10-ąjį finalą Vimbldone

© Getty Images

Londonas, Didžioji Britanija

Tęsiasi trečiasis metuose Didžiojo Kirčio serijos turnyras – Vimbldonas. Įspūdingą pergalę iškovojo antrąją vietą geriausiųjų pasaulio tenisininkų reitinge užimantis šveicaras Rodžeris Federeris. Pusfinalyje jis per kiek daugiau nei dvi valandas 7-5, 7-5, 6-4 nugalėjo trečiąją pasaulio rakete, škotą Andy Murray ir pateko į jau net dešimtąjį karjeroje finalą Vimbldone.

Viso turnyro metu puikiai servavęs šveicaras šiame mače pakėlė kartelę dar aukščiau – pataikė net 76 procentus pirmų padavimų, atliko 20 eisų ir susidūrė tik su vieninteliu „break point’u“, nors A. Murray yra laikomas vienu geriausių „returner’ių“ visame ture.

Tai jau tryliktoji R. Federerio pergalė prieš šį Škotijos tenisininką per 24 tarpusavio susitikimus. Įdomu tai, kad per net dešimt žaistų pusfinalių Vimbldone karjeroje jis pralaimėjo vos vieną setą.

Finale šveicaras susikaus su pirmąja pasaulio rakete, serbu Novaku Džokovičiumi, kuris per dvi valandas ir 22 minutes 7-6(2), 6-4, 6-4 įveikė 21-ąjį pagal skirstymą prancūzą Richardą Gasquet.