Teniso naujienos, Berankio ir Grigelio rezultatai

Vimbldone laukia R. Federerio ir A. Murray pusfinalis

© Getty Images

Londonas, Didžioji Britanija

Tęsiasi trečiasis metuose Didžiojo Kirčio serijos turnyras – Vimbldonas. Dar vieną užtikrintą pergalę iškovojo antrąją vietą geriausiųjų pasaulio tenisininkų reitinge užimantis šveicaras Rodžeris Federeris. Ketvirtfinalyje jis vos per valandą ir 34 minutes 6-3, 7-5, 6-2 nugalėjo dvyliktąjį pagal skirstymą prancūzą Gilles Simoną ir pateko į pusfinalį.

Iki šio mačo R. Federeris buvo laimėjęs net 107 savų padavimų geimus iš eilės, pradedant nuo pat antrojo rato Halėje prieš P. Kohlschreiberį, ir nors antrojo seto pabaigoje ši serija nutrūko, šveicaras nė akimirkai nepaleido kontrolės iš savo rankų ir nesunkiai iškopė į dešimtąjį pusfinalį Vimbldone.

Pusfinalyje šveicaras susikaus su trečiąja pasaulio rakete, škotu Andy Murray, kuris per kiek daugiau nei dvi valandas 6-4, 7-5, 6-4 įveikė kanadietį Vaseką Pospišilą.