R. Nadalis ketvirtus metus iš eilės sensacingai pralaimėjo antro šimtuko žaidėjui

© Getty Images

Londonas, Didžioji Britanija

Tęsiasi trečiasis metuose Didžiojo Kirčio serijos turnyras – Vimbldonas. Sensacingą pergalę iškovojo vos 102-ąją poziciją geriausiųjų pasaulio tenisininkų klasifikacijoje užimantis Vokietijai atstovaujantis jamaikietis Dustinas Brownas. Antrajame rate jis po dvi valandas ir 58 minutes trukusios keturių setų kovos 7-5, 3-6, 6-4, 6-4 palaužė dešimtąją pasaulio raketę, ispaną Rafaelį Nadalį ir pateko į trečiąjį ratą.

Nors mačą geriau pradėjo ir „break’u“ į priekį išsiveržė ispanas, D. Brownas netrukus atstatė pusiausvyrą ir netikėtai laimėjo pirmąjį setą. Trejus pastaruosius metus antro šimtuko žaidėjams pirmąją Vimbldono savaitę pralaimėjęs R. Nadalis sugebėjo išlyginti rezultatą, bet likusiuose dviejuose setuose jamaikietis buvo tiesiog geresnis.

Beje, tai jau antroji D. Browno pergalė prieš Rafą iš tiek pat galimų. Praėjusiais metais Halėje, taip pat ant žolės, jis nepaliko ispanui jokių vilčių.

Trečiajame rate jamaikietis kausis su 22-uoju pagal skirstymą, serbu Viktoru Troickiu, kuris per dvi valandas ir keturias minutes 6-4, 3-6, 6-2, 6-4 įveikė britą Aljaz Bedene.

5 komentarai (-ų)

  1. You must quit smoking once and for all.
    Terrible!

    Despite the absurdity speak. Don’t judge people by their appearance.

  2. That’s amazing! He was very sick, and for some time it was touch and go, but he is better now.

  3. You should be ashamed of yourself. Pay attention to his words.

  4. Hay. I’ll get even with him for everything!

  5. Dude, this is really cool! You definitely come with awesome articles. Thanks a bunch for sharing with us your web-site.

Komentuoti

neburnok.lt tenisas