R. Federeris aštuntą kartą triumfavo Halėje

© Getty Images

Halė, Vokietija

Jau net aštuntąjį kartą ATP 500 serijos „Gerry Weber Open“ turnyre triumfavo antrąją vietą geriausiųjų pasaulio tenisininkų reitinge užimantis šveicaras Rodžeris Federeris. Finale jis per valandą ir 48 minutes 7-6(1), 6-4 įveikė 45-ąją pasaulio raketę, italą Andreasą Seppi ir iškovojo jau net 86-ąjį karjeroje ATP titulą.

Mačą italas pradėjo puikiai ir visą laiką spaudė savo oponentą, o rezultatui esant 4-5 net turėjo du „set point’us“, tačiau R. Federeris išsaugojo juos dviem galingais eisais ir netrukus įrodė savo pranašumą sužaisdamas nuostabų „tie break’ą“. Antrojoje partijoje situacija nesikeitė, bet svarbiausiais momentais šviecaras sugebėjo įjungti aukštesnę pavarą ir iškovojo puikią pergalę.

Tai jau net dvyliktoji R. Federerio pergalė prieš šį Italijos tenisininką per trylika tarpusavio susitikimų. Jis atsirevanšavo už skaudžią nesėkmę šių metų „Australian Open“ trečiajame rate.

Laimėdamas šį turnyrą šveicaras uždirbo 500 ATP reitingo taškų ir 381 tūkst. 760 eurų čekį, italas tenkinosi 300 ATP reitingo taškų ir 172,1 tūkst. eurų.

2 komentarai (-ų)

  1. Encouraging. I work hard. Even so, I like my job.

  2. Dude, this is really cool! You definitely come with awesome articles. Thanks a bunch for sharing with us your web-site.

Komentuoti

neburnok.lt tenisas